O nas

Kiedy zaczniesz robić to, co najbardziej lubisz, nie będziesz musiał przepracować ani jednego dnia
Brian Tracy

RedPill jest niewielką, lecz prężną firmą informatyczną. Jesteśmy profesjonalistami i jednocześnie pasjonatami informatyki. Konsultanci RedPill są osobami wyjątkowymi, posiadającymi 3 niezwykle istotne cechy zawodowe:

  • doświadczenie, nabyte podczas prac w projektach informatycznych,
  • zdolności dydaktyczne, dzięki którym potrafimy przekazać nasze doświadczenie szkoląc klientów i doradzając im,
  • otwarte umysły, zdolne do nieszablonowego myślenia.

Szymon ZiołoZałożycielem i głównym konsultantem RedPill jest Szymon Zioło, analityk biznesowy i systemowy z ponadpiętnastoletnim doświadczeniem nabytym podczas pracy w wiodących firmach informatycznych. Szymon specjalizuje się w analizie obiektowej, modelowaniu w języku UML oraz w XML-u i technologiach pokrewnych. Dzięki umiejętności abstrakcyjnego myślenia i intuicji analitycznej, Szymon szybko dociera do sedna zagadnienia i bezbłędnie je modeluje. Szymon ma duże doświadczenie pedagogiczne, a prowadzenie szkoleń jest jego pasją.

Szymon przez osiem lat prowadził na Wydziale Matematyki, Informatyki i Mechaniki Uniwersytetu Warszawskiego wykład "XML i nowoczesne techniki zarządzania treścią". Jest tłumaczem książki Priscilli Walmsley "Wszystko o XML Schema" oraz autorem artykułów w prasie informatycznej.